Najnowsze artykuły

Najlepsze zabawki dla małego majsterkowicza

Wybierając zabawki dla dzieci, kierujemy się różnymi kryteriami. Bierzemy pod uwagę między innymi zainteresowania naszego malucha oraz cenę i jakość...

Czytaj Więcej

Pojazdy akumulatorowe dla dzieci – znakomity pomysł na prezent

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka, zamiast banalnych zabawek czy kolejnej lalki, która zostanie rzucona w kąt, może wybierzesz pojazd napędzany akumulatorami? Tego rodzaju ogromne zabawki budzą dużą fascynację dzieci bez względu na wiek i płeć. Zresztą wiadomo o tym od dawna, bo bardzo szybko przemysłowi motoryzacyjnemu zaczęły towarzyszyć repliki aut przeznaczone właśnie dla dzieci. Starsze pokolenia pamiętają choćby absolutny hit PRL-owskich podwórek – samochody na pedały budziły ogromny podziw i zazdrość wobec szczęśliwego posiadacza takiego cudu. Współczesne pojazdy dla dzieci są oczywiście znacznie bardziej zaawansowane, lepiej wykonane i bezpieczniejsze od tych sprzed kilku dekad.

W sklepie http://www.zabawki-gry.pl znajdziesz szeroki wybór pojazdów akumulatorowych dla dzieci. Jakich? Na przykład terenowe na licencja Hummer. Choć wyglądają imponująco, mogą z nich korzystać już trzyletnie maluchy. Pojazd na drugim biegu osiąga prędkość do sześciu kilometrów na godzinę. Oczywiście to rodzic posiada pilota sterującego samochodem, nie ma więc obawy, że dziecko rozpędzi się nadmiernie lub skręci w złym kierunku.

W sklepie http://www.zabawki-gry.pl nie brak też propozycji dla miłośników innego typu samochodów. Furorę na podwórku z pewnością zrobi samochód na licencji Maserati. Sportowa sylwetka i dopracowane detale – oto co cechuje tego typu pojazdy. Autko nie tylko świetnie wygląda, ale też płynnie się porusza i posiada przyciski dźwiękowe w kierownicy, co zwiększa przyjemność z jazdy. Do każdego pojazdu można też dokupić spersonalizowane tablice rejestracyjne z imieniem dziecka.

A może quad? Tego rodzaju pojazdy dla dzieci także znajdziemy na stronie http://www.zabawki-gry.pl W ofercie są pojazdy na akumulator 12 woltowy z wariantem napędu na dwa lub cztery silniki. Są one wyposażone też w odtwarzacz MP3, a także radio, oczywiście w zestawie jest też pilot dla rodzica, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Choć jest to tylko zabawka, pojazd niczym prawdziwy quad może poruszać się po trudnym terenie, spokojnie poradzi sobie na trawie czy drogach gruntowych dzięki dobrze działającym amortyzatorom.

Dlaczego warto kupić pojazd dla dziecka?

Przede wszystkim – dzieci to uwielbiają. Tego rodzaju zabawka jest też znakomitą zachętą do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ponieważ niezbędne jest tu wsparcie rodzica, pojazd akumulatorowy integruje rodzinę i sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Jest też atrakcją na długo, bo dobrze bawią się nim dzieci w bardzo różnym wieku.

Dla wielu osób wada tego rodzaju zabawki może być jej cena. Warto jednak pamiętać, że czasami lepiej podarować dziecku jeden wymarzony prezent, niż kilka drobiazgów, a w przypadku tego rodzaju produktów wyjątkowo niska cena nie oznacza wcale okazji, tylko oszczędzanie na bezpieczeństwie i jakości. Dlatego zawsze można rozważyć poproszenie bliskich o złożenie się na taką zabawkę. Maluch z pewnością zapamięta ten podarunek na długo, a sam pojazd dostarczy mu wielu godzin wspaniałej zabawy.