Najnowsze artykuły

Najlepsze zabawki dla małego majsterkowicza

Wybierając zabawki dla dzieci, kierujemy się różnymi kryteriami. Bierzemy pod uwagę między innymi zainteresowania naszego malucha oraz cenę i jakość...

Czytaj Więcej

Pojazdy dla dzieci – znakomity pomysł na prezent

Dzieci kochają różnego typu pojazdy. Wbrew powszechnym stereotypom dotyczy to nie tylko chłopców. Także dziewczynki z radością przemieszczają się na rowerach czy hulajnogach. Jednak tego rodzaju zwyczajne sprzęty sportowe na pewno nie budzą aż takiego entuzjazmu, jak bardziej zaawansowane pojazdy dla dzieci. Jakie? Na przykład quady czy repliki prawdziwych samochodów, które pozwalają małym kierowcom poczuć się królami szos. Dlatego jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który ucieszy dziecko, weź pod uwagę zakup dziecięcego pojazdu. Uwaga: ze względu na bezpieczeństwo należy wybierać wyłącznie certyfikowane i atestowane pojazdy wysokiej jakości od zaufanych producentów. Zabawki, które spełniają te wymogi, znajdziesz w sklepie internetowym www.zabawki-gry.pl. Oczywiście wysokiej klasy pojazdy dla dzieci nie należą do najtańszych, warto jednak rozważyć zakup prezentu składkowego – jednej rzeczy zamiast stery drobiazgów, o których maluch szybko zapomni.

Oto kilka propozycji, które na pewno będą trafionymi prezentami dla każdego dziecka

  • Quady dla dzieci to pojazdy akumulatorowe z napędem na dwa lub cztery silniki. Wyposażone są one w akumulator dwunastowoltowy. Dla bezpieczeństwa na wyposażeniu znajduje się pilot, który pozwala rodzicowi zachować kontrolę nad pojazdem. Dla wygody małego kierowcy zaprojektowano natomiast komfortowe, miękkie siedzenia oraz radio z opcją odtwarzania plików mp3. Przejażdżka terenowa takim pojazdem będzie prawdziwą przyjemnością. Do zestawu można też dokupić tablicę rejestracyjną z imieniem małego właściciela quadu.
  • Dwuosobowe pojazdy i repliki samochodów osobowych to znakomity prezent na przykład dla rodzeństwa – nie tylko dla bliźniaków, ale też dla dzieci z niewielką różnicą wieku, bo będą mogły wspólnie się bawić i wspólnie ruszyć na podbój świata. W sklepie zabawki-gry.pl znajdziecie szeroki asortyment tego rodzaj pojazdów.
  • Dużym powodzeniem cieszą się też samochody na licencjach znanych marek takich jak Bentley, Jaguar, Lexus czy Jeep. Samochody te wyglądają jak miniaturowe kopie prawdziwych aut, co budzi niekłamany zachwyt u małych kierowców. Nie bez znaczenia jest fakt, że także ich wnętrza są równie luksusowe i efektowne. Wszystkie pojazdy są oczywiście bardzo bezpieczne, rodzic może w każdej chwili zatrzymać auto, używając swojego pilota. Co ważne, samochody na licencji są zaprojektowane tak, by poruszały się bez trudu po zróżnicowanym podłożu – nie potrzebujemy równego asfaltu, samochód na akumulator poradzi sobie też na nierównej, żwirowej nawierzchni czy trawie. Znacząco zwiększa to możliwości zabawy, bo przecież nie możemy pozwolić maluchowi na przejażdżkę po ulicy. Tak zaprojektowanymi samochodami na dużych i stabilnych kołach można natomiast ruszyć na podbój ogródka czy terenów zielonych wokół domu. Każde dziecko pokocha taką zabawę, a przy okazji będzie zainteresowane spędzaniem czasu poza domem, co jest bardzo zdrowym nawykiem.