Najnowsze artykuły

Najlepsze zabawki dla małego majsterkowicza

Wybierając zabawki dla dzieci, kierujemy się różnymi kryteriami. Bierzemy pod uwagę między innymi zainteresowania naszego malucha oraz cenę i jakość...

Czytaj Więcej

Frajda na czterech kółkach, czyli pojazdy dla dzieci na akumulator

Posiadanie własnego pojazdu na akumulator to jedno z największych marzeń małych odkrywców. Samodzielne kierowanie pojazdem to świetna zabawa, dlatego dzieciaki wprost uwielbiają wszelkiego rodzaju samochody i motory elektryczne. W sprzedaży jest obecnie całe mnóstwo pojazdów zasilanych energią elektryczną. Są one wyposażone w bardzo pojemne akumulatory, dzięki czemu można naprawdę długo jeździć na jednym ładowaniu. Oferta sklepowa jest ogromna, dlatego warto przejrzeć katalogi najlepszych sklepów i sprawdzić, co przygotowali dla nas producenci.

Samochody na akumulator

Najczęściej wybieranymi pojazdami na akumulator są samochody elektryczne. Autka elektryczne dla dzieci posiadają spersonalizowane tablice rejestracyjne, na których znajduje się imię dziecka. Takie pojazdy są całkowicie bezpieczne, dlatego nie musimy martwić się o naszych podopiecznych. Bezpieczeństwo gwarantuje duża bryła pojazdu, w której nawet najmłodsze dzieci będą bezpieczne. Do każdego zestawu dołączona jest ładowarka oraz pilot, który pozwala na zdalne sterowanie pojazdem przez rodzica. Dla małych miłośników motoryzacji największą frajdą będzie jazda samochodem na licencji znanej marki. Najpopularniejsze samochody elektryczne to te na licencji Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Audi, Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Maserati, Hummer oraz Bentley. Wszystkie pojazdy licencyjne na akumulator objęcie są opieką posprzedażową. Nabywcy są dokładnie instruowani odnośnie eksploatacji urządzenia, dzięki czemu pojazd może posłużyć na lata.

Motory na akumulator

Alternatywą dla samochodów elektrycznych są motory na akumulator. Jazda na takim motorku to prawdziwa frajda dla dzieci w każdym wieku. W ofercie dobrych sklepów znajdziemy zarówno motorki do jazdy po domu i podczas spacerów, jak i motory w stylu ścigaczy. Bardzo popularne są między innymi motorki czterokołowe, którymi można sterować za pomocą pilota. Zanim dziecko nauczy się samodzielnie kierować pojazdem, motor może być sterowany zdalnie przez opiekuna. Moc zabawy gwarantowana! Jazda na takim motorze jest przy tym niezwykle komfortowa, ponieważ pojazd wyposażony jest w duże koła z gumowym bieżnikiem. Dzięki temu drgania podczas jazdy są minimalizowane. Prawdziwym bestsellerem są także motory dwukołowe odpalane na kluczyk. Motorki elektryczne dla dzieci posiadają wygodne siedzisko wykonane z eko-skóry, dlatego jazda na nich jest bardzo komfortowa. Jeśli szukamy czegoś naprawdę oryginalnego, możemy podarować naszemu maluchowi motorek w stylu choppera. Te urocze, trzykołowe pojazdy mogą być używane nawet przez młodsze dzieci. Wygodne siedzenie oraz pełna stabilność w trakcie jazdy gwarantują malcowi pełne bezpieczeństwo.

Akcesoria i części do pojazdów na akumulator

W ofercie dobrych sklepów znajdziemy również wszystkie akcesoria oraz części zamienne do pojazdów na akumulator. Dlatego jeżeli samochód lub motor przestanie działać, wystarczy zgłosić się do serwisu.